ПРО НАС

Комунальне некомерційне підприємство «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради
Візія
- Всебічне покращення стану здоров’я жителів міста та району.- Задоволення усіх потреб пацієнтів в якісному сучасному медичному обслуговуванні.- Забезпечення гідних умов праці та професійного зростання персоналу лікарні.
В усі часи медицина була вкрай необхідна не лише задля боротьби з епідеміями та складними захворюваннями. Ця наука ледве не єдина завжди пропонувала механізми та правила, за допомогою яких можна довго не хворіти та якісно прожити життя. Спираючись саме на такі принципи, наша багатопрофільна лікарня провадить свою діяльність.
Про нас
Комунальне некомерційне підприємство “Звягельська багатопрофільна лікарня” Звягельської міської ради єднає у своїх стінах 165 лікарів різного профілю. На чолі колективу – заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Василь Миколайович Борис. Саме він спонукає кожного спеціаліста лікарні щодня докладати зусиль для надання комплексної медичної допомоги замкнутого циклу.
Зі 165 лікарів - більше половини є фахівцями вищої категорії (першої та другої категорії відповідно 11% та 9%). У закладі також надають допомогу населенню 358 фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою (сестри медичні, рентгенолаборанти, акушерки, лаборанти, фельдшери та інші), з них 51,7 % також мають вищу кваліфікаційну категорію.
Сучасна медицина – це не лише якісна діагностика та ефективне лікування, це ще й комфортне перебування у медичному закладі. Наша лікарня на сьогодні має 330 ліжко-місць для цілодобового перебування хворих на госпітальному етапі при гострих перебігах захворювань, травмах чи нещасних випадках, або для проходження лікувально-діагностичного процесу.
У Звягельській багатопрофільній лікарні наразі функціонує 12 самостійних відділень:- терапевтичне;- кардіологічне;- неврологічне;- спеціалізоване інсультне;- хірургічне;- травматологічне;- офтальмологічне (з 15 отоларингологічними ліжками);- дитяче;- пологове з палатою інтенсивної терапії новонароджених;- гінекологічне;- інфекційне;- комплексної реабілітації.
Варто також виокремити відділення анестезіології інтенсивної терапії, яке має 6 ліжок. Саме тут здійснюється стабілізація при загрозливих для життя людини станах, проводиться реанімаційна підтримка та надання допомоги при найважчих проявах захворювань.
Швидка невідкладна допомога надається у відділенні екстреної медичної допомоги. В даному структурному підрозділі встановлені цілодобові чергування бригад лікарів, що покликані надавати своєчасну невідкладну медичну допомогу. Тут же варто зауважити цілодобове чергування спеціалістів у травмпункті, що забезпечує швидке реагування при травматичних станах пацієнтів.
Абсолютно усі з вищеперерахованих спеціалістів постійно проходять регулярні навчальні програми з підвищення кваліфікації. Це допомагає медичному персоналу на різних рівнях знати та вміти низку базових навичок, наприклад: сестрам медичним - працювати з новітнім обладнанням та здійснювати безперешкодний забір аналізів, асистувати лікарям при першій потребі.
Наші цілі
Обов’язок кожної медичної установи: збереження здоров’я, лікування хвороб та продовження життя. Проте, жодна організація не матиме успіху у своїй діяльності, якщо не ставитиме перед собою амбітних цілей.
Наша лікарня має власні цілі:- створити та реалізувати такий пакет медичних послуг, який буде рівним з європейськими медичними установами;- запровадити низку інноваційних програм, щоб пацієнти не мали потреби шукати їх в інших закладах;- створити сприятливі та привабливі умови для роботи медичного персоналу, їх професійного розвитку;- забезпечити стабільний фінансовий стан закладу;- сформувати та пропагувати нульову толерантність до корупції в медицині.
Напрямки
Станом на сьогодні, прийом дорослого населення проводять такі лікарі: кардіолог, ревматолог, ендокринолог, невропатолог, психіатр, нарколог, гастроентеролог, офтальмолог, отоларинголог, інфекціоніст, хірург, травматолог, уролог, проктолог, онколог, акушер-гінеколог, онкогінеколог, пульмонолог, фтизіатр, дерматовенеролог.
Прийом дитячого населення проводять: педіатр, офтальмолог, отоларинголог, невропатолог, кардіоревматолог, нефролог, хірург.
Програма медичних гарантій
КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» ЗМР у числі закладів Житомирської області, який найбільше уклав угод з Національною службою здоров’я України. За 2023 рік заклад здійснював надання медичної допомоги по 22 пакетах медичних гарантій, зокрема: 1. Гістероскопія 2. Бронхоскопія 3. Цистоскопія 4. Колоноскопія5. Езофагогастродуоденоскопія 6. Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ (та підозрою на ВІЛ) 7. Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії 8. Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки 9. Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров'я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів10. Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям 11. Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах12. Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах13. Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня14. Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям 15. Ведення вагітності в амбулаторних умовах16. Медична допомога при гострому мозковому інсульті17. Медична допомога при пологах18. Готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та інших надзвичайних ситуаціях19. Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах20. Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій21. Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах22. МамографіяНовітня діагностика
Ефективність лікувального процесу неминуче пов’язано з роботою на сучасному прогресивному обладнанні, яке допомагає безпомилково здійснювати лабораторну діагностику. На сьогодні в нашому лікувальному закладі можливе лабораторне та інструментальне обстеження: - УЗД, - комп’ютерна томографія, - мамографія, - рентгенологічні обстеження, - ЕКГ, кардіоскопія, холтер-ЕКГ, холтер-АТ, - функція зовнішнього дихання, - реовазографія, - електроенцефалографія, - реоенцефалографія.
До Звягельської багатопрофільної лікарні звертаються по допомогу не лише жителі Звягельської громади, а й пацієнти з сусідніх районів. Ми високо цінуємо довіру людей та щодня працюємо над покращенням рівня надання медичних послуг.

Illustration
Illustration

Генеральний-директор Звягельської багатопрофільної лікарніБорис Василь Миколайович

Made with