Важливо: можливість навчальної реабілітації ветеранів, які втратили зір

Важливо: можливість навчальної реабілітації ветеранів, які втратили зір

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» за підтримки Міністерства освіти і науки України, спільно з Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії реалізує проект «Точка дотику». Метою проекту є соціальна адаптація та формування навичок, необхідних для повсякденного життя людей, які втратили зір.

До участі в навчанні запрошуються ветерани, які тотально втратили зір внаслідок війни, та супроводжуючі їх особи.

Cпочатку фахівці проводять скринінг фізичного і психологічного стану кожного учасника навчання, щоб правильно розрахувати фізичне навантаження, тривалість занять та сформувати індивідуальну програму навчання та підтримки на 4 тижні. Заняття проводять фахівці Громадської спілки «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд», які мають необхідну кваліфікацію та багатий досвід навчання ветеранів, у яких відсутній зір.

В програмі - навчальні сесії з ерготерапевтом, психологом, фахівцем зі спеціальної освіти, фізичним терапевтом, фахівцем з орієнтування в просторі, навчання користуванню різними гаджетами, які допоможуть у самообслуговуванні, опанування спеціальних програм, які полегшать користування телефоном і ноутбуком.

Після навчання всі ветерани та їх родини отримають підтримку фахівців за місцем постійного проживання. Всі ці заходи є безкоштовними для ветеранів та супроводжуючих їх осіб (проживання харчування, навчання, інші реабілітаційні заходи).Наразі Альянс набирає другу групу ветеранів та супроводжуючих їх осіб для навчання у Львові, яке буде проведено з середини березня. Також набір проводиться для проходження реабілітації влітку 2024 року. За більш детальною інформацією та координацією з організаторами звертатися до відділу по роботі з ветеранами УСЗН Звягельської міської ради, каб. 211а, вул Шевченка, 20, м. Звягель, Дія центр.

+38 097 644 2461

Made with